Відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола - Сіверська ЗОШ № 1

Дата: 13.03.2018 08:34

На виконання Указу Президента України від 1 грудня 2017 року № 397 «Про відзначення 80-річчя від дня народження В’ячеслава Чорновола» в освітніх закладах району в грудні 2017 року проведено ряд заходів щодо вшанування пам’яті українського політика,  публіциста, літературного критика, діяча руху опору проти  зросійщення  та національної дискримінації українського народу, політичного в'язня СРСР.

У Сіверській ЗОШ № 1 проведені бесіди з учнями та виставка документів і фотоматеріалів, присвячених діяльності В’ячеслава Чорновола, засідання круглого столу «В. Чорновіл – герой України» та виставку документів і фотоматеріалів, які висвітлюють  громадську та політичну діяльність В’ячеслава Чорновола та його біографію.

У школі проведені тематичні уроки: " Дисидентський рух у період загострення кризи радянської системи. Українська Гельсінська група," " Україна починається з тебе", уроки-семінари до 19-ої річниці від дня смерті В.Чорновола " Дай, Боже, нам любити Україну понад усе сьогодні"...