8 червня 2018 р. у ДНЗ № 1 «Сонечко» Сіверської міської ради  діти разом з вихователями святкували Міжнародний день друзів. Свято відбулося під девізом :

Райдуга місток зробила,

Сонце з хмарою здружила.

Хай з них приклад беруть діти,

Треба дітям всім дружити.

Вихованці дитячого садочка весело провели час на свіжому повітрі. На ігрових майданчиках чути було і веселу пісню про дружбу, і спільну прогулянку старших діточок із самими маленькими , і веселі рухливі ігри.

А  «Парасолька дружби» об’єднала малюків з дітьми старшої групи.

На святі діти демонстрували  дружбу не тільки між віковими групами, а ще й хлопчики показували свою повагу та шану своїм дівчаткам. Вони приготували своїм подружкам незвичайні чарівні квіти.

Діти з допомогою вихователів виготовили паперових голубів. Виготовляючи птаха миру , кожна дитина мріяла про мир та дружбу між дітьми всього світу.

Під символом нашого садочка - сонечком – діти привітали всіх друзів різнокольоровими долоньками та  запусканням голуба миру.

Свято пройшло весело ,  принесло велике задоволення вихователям і дітям.