Міжнародний день захисту дітей у ДНЗ №1 «Сонечко»

Дата: 10.06.2018 09:39

Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини. Це свято, яке потрібно відзначати всім:дорослим,щоб нагадати собі про безтурботну пору; дітям, щоб залишити у пам’яті ще безліч чудових моментів з дитинства. Традиційно до міжнародного дня дітей дорослі організовують різного роду розважальні заходи. Яскраве і веселе свято,присвячене малюкам відбулося в ДНЗ №1 «Сонечко» Сіверської міської ради. Діти грали в ігри,змагалися,веселилися та створювали чарівні малюнки на асфальті. Педагоги створили атмосферу веселого настрою для всієї малечі. Всі отримали позитивні емоції від свята.