ПОРЯДОК ПРОХОДЖЕННЯ ФІЗИЧНОЇ ІДЕНТИФІКАЦІЇ МАЛОЛІТНІМИ, НЕПОВНОЛІТНІМИ АБО НЕДІЄЗДАТНИМИ ОСОБАМИ З ЧИСЛА ВПО

❇️ Пенсіонери, які отримали статус внутрішньо переміщеної особи до 24.02.2022 та одержують пенсію в АТ «Ощадбанк», мали пройти фізичну ідентифікацію до 31.03.2024 (постанова Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 № 637 «Про здійснення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам» — https://t1p.de/47to1.

УМОВИ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ ЗА ВІКОМ БАГАТОДІТНИМ МАТЕРЯМ

🔰Жінки, які народили п’ятьох або більше дітей та виховали їх до шестирічного віку, мають право на призначення дострокової пенсії за віком після досягнення 50 років та за наявності не менше ніж 15 років страхового стажу (ст. 115 Закону України від 09.07.2003 № 1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» — https://t1p.de/uwsor).

РАЗОВУ ГРОШОВУ ВИПЛАТУ ДО ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ ОТРИМАЮТЬ ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ ТА ДЕЯКІ ІНШІ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН

📃 Разова грошова виплата до Дня Незалежності України ветеранам війни та деяким іншим категоріям громадян передбачена в розмірах від 450 до 3100 грн, а саме:

ПОРЯДОК НАДАННЯ ПІЛЬГ З ОПЛАТИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ВІЙНИ

🔰 Пільги щодо плати за житло, комунальні послуги та паливо надаються особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей, які проживають разом з ними, незалежно від виду житла чи форми власності на нього.

ЕЛЕКТРОННИЙ КАБІНЕТ НОТАРІУСА: ЗРУЧНИЙ ДОСТУП ДО ПОСЛУГ

✅ На вебпорталі Пенсійного фонду України у нотаріусів є можливість скористатися електронним кабінетом, який дозволяє зручно керувати документами та здійснювати необхідні операції онлайн. Цей сервіс спрощує робочі процеси та підвищує ефективність взаємодії з Пенсійним фондом.