Фото без опису3 червня начальник Сіверської МВА Алексей Воробьев узяв участь в робочій нараді під головуванням Віце-прем'єр-міністра України - Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук.

Головне питання на робочій нараді - обговорення та поточнення проблем, які постають сьогодні перед громадами Донеччини й населеними пунктами, які перебувають у безпосередній близькості до лінії фронту..

Також на нараді було обговорено питання про проведення там стабілізаційних заходів, розгортання системи допомоги населенню та відновлення інфраструктури.

Дякуємо пані Ірина Верещук за координацію дій та нашим міжнародним партнерам за роботу й підтримку цивільного населення.

Разом ми сильніші.