Фото без описуСіверськ – це Україна!💙💛

Напередодні Великодня, керівництво Сіверської МВА забезпечило всіх мешканців громади, які залишаються проживати на території населених пунктів Сіверської громади - святковими пасками.

З самого ранку начальник Сіверської МВА Алексей Воробьев та голова Бахмутської районної державної адміністрації, начальник районної військової адміністрації Сергей Кальян прийняли участь в освяченні Великодньої Паски, які в подальшому вирушили до Сіверської громади.

У Великодні дні ми щиро дякуємо Богу за хвилини радості, але водночас просимо сил у випробуваннях.

Нехай Всевишній благословляє нашу Україну на єдність і злагоду, щасливий погляд кожного захисника держави, кожного, хто працює на її утвердження, кожного, хто не мислить себе поза Україною.

Дякуємо за допомогу, своєчасну і таку необхідну, проявлене милосердя і чуйне ставлення до людей, які потребують підтримки!🫶

Начальник СІВЕРСЬКОЇ МВА Олексій ВОРОБЙОВ закликає кожного подбати про себе та своїх рідних і виїхати до безпечних регіонів країни, не наражаючи на небезпеку тих, хто допомагає!

Перемога попереду!🇺🇦🇺🇦