Фото без опису13.04.2023 Сіверський освітній простір у місті Дніпро ласкаво відчинив двері для дітей та почесних гостей.

Відвідали цей довгоочікуваний захід шановні гості: заступник Донецька обласна державна адміністрація #ЮліяКостюніна, радник голови облдержадміністрації Тамара Лук'янчук, директор Департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації #ТетянаСідашева, начальник Бахмутської районної військової адміністрації Сергей Кальян, начальник Сіверської міської військової адміністрації Алексей Воробьев.

Найтепліша і найрадісніша зустріч - це зустріч після довгої розлуки, проте справжніх друзів не розділяють ні обставини, ні відстані, ні час!

Педагоги Сіверського освітнього простору разом з учнями та гостями творчо готувалися до свята, ліпили "#Великодньогокролика".

І все це супроводжувалося грою на народних та саморобних музичних інструментах з виконанням пісні. 🎤

Адже українці співають повсякчас: і в години радості, й у години тривоги.

Учасники заходу провели спільну руханку "Скоро перемога", бо пам'ятають, що завдяки ЗСУ у нас є можливість жити, навчатись, творити.💙💛

Час пролетів непомітно, як одна хвилина. Шкода розставатися, але ми знаємо, що скоро нова зустріч.👫