Продовжуємо працювати задля перемоги 💙💛

Одним з головних завдань Сіверської МВА, на чолі з начальником Олексієм ВОРОБЙОВИМ є забезпечення продуктами харчування та іншими необхідними речами мешканців Сіверської громади, які залишаються проживати на території проведення бойових дій

29.03.2023 Завдяки співпраці СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ, на чолі з начальником Алексей Воробьев, з головою Бахмутської районної державної адміністрації, начальником районної військової адміністрації Сергей Кальян та благодійними фондами для жителів громади доставили свіжі овочі та фрукти від благодійної організації «Благодійний Фонд Амулет Днепр» .

СІВЕРСЬКА МВА дбає про мешканців, які залишаються на території громади та продовжує підтримувати їх як власними силами, так і з залученням міжнародних гуманітарних організацій, але закликає кожного подбати про себе та своїх рідних, та виїхати до безпечних регіонів країни, не наражаючи на небезпеку тих, хто допомагає!

Продовжуємо працювати задля перемоги!🇺🇦🇺🇦🇺🇦