Вічна пам’ять Герою – Олександру Лисаку!

Чорним крилом накриває загарбницьке російське нашестя українські домівки та спопеляє праведним гнівом наші душі. Війна, з якою фашистська росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших військових.

26 березня 2023 року в боях за місто Бахмут загинув наш земляк – Олександр Олександрович Лисак!

Сіверська мійськова військова адміністрація висловлює слова шани і співчуття рідним та близьким загиблого. Олександр не ховався від служби у війську, з серпня 2022 став на захист рідної землі за власним бажанням. Боронив рідну Донеччину, загинув, захищаючи Бахмутський район…

Нехай добрий, світлий спомин про нашого земляка воїна-захисника назавжди залишаться у пам’яті рідних, усіх хто знав Олександра, любив та шанував. Сумуємо разом із вами, підтримуємо в годину скорботи.

Вічна пам’ять Герою! Вічна слава Герою! Слава Україні!Фото без опису