Фото без описуСіверськ - це Україна! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

З метою вирішення гуманітарних проблем, які виникають внаслідок ведення бойових дій на території Сіверської міської територіальної громади, сьогодні, 14.03.2023, відбулася зустріч начальника Сіверської МВА Алексей Воробьев з регіональним представниками #ООН по гуманітарним питанням в Україні. Під час зустрічі було обговорено проблемні питання у сфері медицини, комунального господарства та гуманітарного забезпечення мешканців громади, які безпосередньо залишаються на її території.

Така плідна співпраця 🤝вирішує нагальні потреби мешканців нашої громади. Сьогодні на територію громади було доставлено продуктові та гігієнічні набори, ковдри, ліхтарі та будівельні матеріали від #ООН.

СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ висловлює вдячність 🫶 за надану допомогу, сподіваємося на подальшу співпрацю задля перемоги💙💛.

Люди, які опинилися у складних життєвих обставинах через війну, відчувають підтримку. А це зараз - головне!

Мирного неба над Україною! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦