Фото без описуОдним із головних напрямків роботи СІВЕРСЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ на чолі з начальником Алексей Воробьев, продовжує надавати гуманітарну допомогу, на території громади - забезпечення засобами на задоволення мінімуму життєвих потреб громадян, що залишилися на території громади.

Співпраця з міжнародними організаціями приносить свої результати та плоди добрих справ.

Сьогодні 24 лютого завдяки налагодженій роботі, щодо надання гуманітарної допомоги, на територію громади вдалося доставити:

👉Гігієнічні набори від #Unicef Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ;

👉Продуктові набори від #WFP Всесвітньої продовольчої програми ООН та ГО "П’ЯТИХАТКИ БАМ"

👉Ремонтні комплекти та ліхтарі від #IOM Міжнародної організації з міграції;

👉Теплі ковдри від Благодійного фонду "#Лікарібезкордонів".

Начальник Сіверської Міська Військова Адміністрація, Олексій ВОРОБЙОВ, вкотре наголошує на необхідності евакуації

Світ тримається на небайдужих, чуйних людей, завжди готових допомогти.

Ваша підтримка надзвичайно цінна і ніколи не буде забута.🫶

Разом ми єдині та непереможні!🤲💙 💛

Україна понад усе!🇺🇦