🕟 24 лютого - 365 днів від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну.

◾️Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму 2014 року.

◾️Метою російської агресії є не просто загарбання територій, а знищення нашої національної ідентичності, геноцид українського народу.

◾️Не маючи спроможності перемогти на полі бою, окупанти вдаються до варварських обстрілів українських міст та критичної інфраструктури.

◾️За рік, що минув, українці продемонстрували світові приклади мужності, сміливості, стійкості та єдності перед жорстоким ворогом.

💙💛 Пишаємося жителями Сіверської громади, які зараз боронять країну на фронті та які тримають надійний тил.

🙏 Дякуємо усім, хто допомагав і надалі підтримує: невтомним волонтерам, українським і міжнародним партнерам.

✊Наша сила – саме в людях. Цей рік вкотре довів це!

🇺🇦Низько схиляємося перед кожним загиблим Героєм.

🕯Сумуємо за кожним невинно замордованим, вбитим.

🇺🇦Вистояли – переможемо!