Сіверськ – це Україна!💙💛

СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ, на чолі з начальником Олексієм Воробйовим, продовжує свою роботу на території громади. Співпраця з міжнародними організаціями дозволяє вирішити на території Сіверської громади багато гуманітарних питань.

Завдяки налагодженій співпраці щодо надання гуманітарної допомоги сьогодні, 01.02.2023, вдалося доставити на територію громади:

👉 продуктові набори від #ВсесвітньоїПродовольчоїПрограмиООН;

👉гігієнічгі набори від від #Unicef;

👉одяг та ліхтарики від #IOM міжнародної організації з міграції.

Окрема подяка регіональному координатору ООН по гуманітарним питанням в Україні Деніс Браун за підтримку нашої громади.

Вкотре Олексій ВОРОБЙОВ, спілкуючись з мешканцями громади, наголошує на необхідності евакуації, життя безцінне і його треба берегти.

Люди, які опинилися у складних життєвих обставинах через війну, відчувають підтримку. А це зараз - головне!

Дякуємо нашим помічникам, усім небайдужим за допомогу.

Мирного неба над Україною!🇺🇦🇺🇦🇺🇦