Сіверськ - це Україна! 💙💛💙💛💙💛

На території громади продовжується робота із забезпечення мешканців громади паливними брикетами завдяки співпраці з благодійним фондом Товариство Червоного Хреста Україна. Окрема подяка голові Бахмутської районної державної адміністрації, начальнику районної військової адміністрації Сергієм Кальяном за надання палива для транспорту.

«Добрі справи не залишаються непоміченими – вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Упевнений, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди» - наголосив Олексій Воробйов.

СІВЕРСЬКА МІСЬКА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ дбає про мешканців, які залишаються на території громади, але закликає кожного подбати про себе та своїх рідних та виїхати до безпечних регіонів країни, не наражаючи на небезпеку тих, хто допомагає!

Попереду перемога!🇺🇦🇺🇦🇺🇦