Презентація тематичного стенду «Гордість моя - Різниківка»

Дата: 05.02.2018 16:27

Різниківська сільська бібліотека  оформила стенд  по відзначенню 95-річчя від дня утворення Бахмутського району. 1 лютого був презентований тематичний стенд «Гордість моя - Різниківка». Література та ілюстративний матеріал на ньому представлена за такими напрямками, «Мій край моя історія - жива», «Пам’ятаємо всіх поіменно», «Хроніка культурного життя». Цінні і пам’ятні документи - це альбоми з фотокартками мешканців села минулого століття, повсякденне життя села, трудові, господарські справи, альбом значних, сучасних подій  різниківської громади. Бібліотекар розповіла історію створення Бахмутського району про його досягнення, видатних людей та про культурні пам’ятки.