ПОДАРУВАЛИ  ЛЮДЯМ  РАДІСТЬ

Сьогодні  в  отримувачів  соціальних  послуг  ЦНСП  Сіверської   міської  ради  велика  радість. Хмурі  будні  з   їх  життєвими  проблемами,  які  збільшилися  у  зв’язку  з   установленим  карантином, пов’язаним  з поширенням  на  території  України  коронавірусної  інфекції COVID – 19, а  також  їх  побоюванням  за  своє  слабке  здоров’я, змінилися  на  святкові. І  не  тому, що  сьогодні -   переддень  Великого  свята  Пасхи. А  тому  що  добрі  чарівники   створили  для  них  чудо -  в  тяжкий  для  кожного  із  нас  час  подарували  200  мешканцям  громади, які  знаходяться  на  обслуговуванні   відділення  соціальної  допомоги  вдома,  добротні  продуктові  пакети, поклавши  в  них  не  лише продукти  харчування, а  ще  й  часточку  свого  щирого  серця  та  доброї  душі. І  нікому  з  нашої  громади, а  тим  паче  отримувачам  послуг  та  працівникам  ЦНСП,  не  важко  зрозуміти -  хто  вони, ці  чарівники.  Допомога, як  завжди, надійшла  з  боку  голови  районної  ради  Євгена  Юрійовича  Пластуна, який  постійно  вболіває  за  проблеми  Сіверської  громади  і  підтримує  її  мешканців, а  також  від  депутата  Верховної  Ради  України  Наталії  Королевської. За  що  ми  всі їм щиро  вдячні. Кожен  із  отримувачів  соціальних  послуг  ЦНСП  повірив, що  він  не  самотній, не  один  на  один  зі  своїми  проблемами, про  нього  пам’ятають, про  нього  піклуються.

В  нашій  громаді  стало  доброю  традицією, яку  з  задоволенням підтримує  Євген  Юрійович, – дарувати   її  мешканцям   напередодні  світлого  Воскресіння  Христова  Пасхи. Сьогодні    люди  мали  можливість  отримати  пасхальні куличи, щоб,  згідно  традиції,  центральне  місце   святкового  столу  на  Великдень зайняла  пасха.

Напередодні  Великого  свята  хочемо  висловити  щирі  слова  подяки  нашим  благодійникам. Побажати  міцного  здоров’я, щастя   й  злагоди  у  родинах, наснаги  та  витримки  у  нелегких  та  добрих    справах,  удачі  і  успіху  у  втіленні  омріяних  проектів  та  підтримки  і  порозуміння  від  оточуючих. Ми  віримо  в  Вас!  Тож  хай  Господь  благословляє  Ваші  добрі  наміри  і  справи!