Відбувся  І етап (міський) чемпіонату Донецької області з волейболу серед команд школярів закладів загальної середньої освіти

Дата: 11.02.2020 15:47

11.02.2020 року в спортивно – оздоровчому комплексі «Доломітчик» відбувся  І етап (міський) чемпіонату Донецької області з волейболу серед команд школярів закладів загальної середньої освіти.  В змаганнях приймали участь 3 команди дівчат  закладів загальної середньої освіти міста Сіверська. За результатами гри команда  Сіверського ЗЗСО І-ІІ ступенів № 3 зайняла І місце, команда Сіверського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 2 – ІІ місце, команда Сіверського ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1- ІІІ місце.

Команди отримали солодкі подарунки від міського голови Василя Анатолійовича Масюженка та були нагороджені грамотами від відділу освіти культури молоді та спорту виконкому Сіверської міської ради.