Урочисте вручення сертифікату та ключів від квартири

Дата: 03.02.2020 16:11

Урочисте вручення сертифікату та ключів від квартири

31 січня 2020 року на засідання сесії Сіверської міської ради під головуванням міського голови Масюженка Василя Анатолійовича  в присутності Голови Бахмутської районної ради Пластуна Євгена Юрійовича  відбулось урочисте вручення сертифікату та ключів від однокімнатної квартири особі з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування Бородуліну Сергію Валерійовичу. Крім заповітних ключів від власного житла  отримав неочікуваний подарунок від голови Бахмутської районної ради Пластуна Є.Ю. – сертифікат на 5000 гривень та подарунок від міського голови Масюженка В. А. -  постільну білизну і ковдру.

Однокімнатна квартира площею 31 м.кв відповідає сучасним вимогам благоустрою та комфорту житла; має індивідуальну систему опалення, пластикові вікна, балкон.  Квартира була придбана  за рахунок коштів державної субвенції, передбаченої «Порядком та умовами надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».