Дата: 30.01.2020 16:17

Сіверська міська рада планує впровадити електронний документообіг між громадою та Управлінням праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації за допомогою програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Переваги  такого впровадження полягають в покращенні надання послуг з оформлення будь-яких видів державної допомоги та субсидії.

Населення об’єднаної територіальної громади, яке знаходиться в селах, зможе подавати документи на місцях. Заяви та декларації формуються посадовими особами в електронному вигляді та подаються до Управління праці та соціального захисту населення Бахмутської райдержадміністрації, що дасть можливість пришвидшити нарахування державної допомоги або субсидії.