День визволення України від фашистських загарбників – національне українське свято, що присвячене вигнанню збройних сил вермахту з території України.

Цей значимий для всієї України день щорічно відзначається 28 жовтня. У 2019 День визволення України від фашизму припадає на понеділок. Сила духу, героїзм та мужність захисників нашого краю завжди залишатиметься в людській пам’яті, а цей світлий і водночас сумний день дуже важливий для всіх нас, для наших нащадків.

26 жовня 2019 року в комунальному закладі «Центр культури та дозвілля» Сіверська громада відзначила 75-річний ювілей цієї дати.

На цьому урочистому заході були присутні військовослужбовці реактивного артилерійського дивізіону, групи інженерного забезпечення, 73-ї тактичної групи, представники міської ради та мешканці Сіверської громади.

Святковими номерами всіх присутніх вітали талановиті колективи КЗ «Центр культури та дозвілля».