Сіверську ОТГ відвідали експерти програми U-LEAD з Європою

Дата: 07.10.2019 19:36

Сіверську ОТГ відвідали експерти програми U-LEAD з Європою

2 жовтня Сіверську ОТГ відвідали експерти програми U-LEAD з Європою з ознайомчим візитом в рамках проекту по створенню Центру надання адміністративних послуг. Нагадаємо, що наша громада за результатами конкурсу, була відібрана для участі у 4 раунді фази впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Програми «U-LEAD  з Європою.

При цьому для громад Донецької та Луганської областей може надаватися виключно інституційна допомога, програмний комплекс автоматизації ЦНАП «Вулик», допомога у розробці нового дизайну / зонування / візуалізації ЦНАП (враховуючи надання інших видів матеріальних видів допомоги іншими проектами міжнародної технічної допомоги, в тому числі за фінансування Європейського Союзу).

Експерти відвідали та познайомилися з працівниками  ЦНАП.  Під час зустрічі було обговорено питання подальшої співпраці, а також  питання  забезпечення надання якісних адміністративних послуг.

Наступним кроком буде підписання міським  головою Декларації про наміри.