Випускний вечір у Сіверському ЗЗСО  I-III  ступенів № 1

27 червня 2019 року відбулася урочиста педрада, присвячена випуску та  врученню свідоцтв  про повну середню освіту учнів 11 -го класу

Сіверського ЗЗСО  I-III  ступенів № 1.

Прощальний вальс... Випускний вечір... Скільки в ньому спогадів, мрій, сподівань, радості і смутку, світлої печалі... Які щемливо-ніжні почуття охоплюють душу! Серце переповнює любов до життя, до рідних людей!

Світанкова зоря покличе їх у незвідані далі, для праці і радості. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Це свято для багатьох є тим кордоном, за яким учні стають дорослими людьми. Цей день залишиться в пам'яті кожного випускника, як справжнє свято!
Й вже традиційно завершив цей чудовий вечір свій прощальний вальс.

Вчителі та батьки вітають  випускників із закінченням навчання в закладі освіти . Бажаємо вам ніколи не зупинятися, домагатися  свого і мріяти. Тільки не забуваючи про свої дитячі мрії, ви зможете підкорити цей світ.