Дата: 05.04.2019 10:55

У закладах дошкільної освіти Сіверської міської ради 1 квітня традиційно пройшло Свято Гумору ,  під галасом «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх!»

Дошкільники поринули у надзвичайні пригоди пошуку смішинок та пригадали про важливість дружби.  Дітей розважали веселі клоуни, які показували  фокуси та розігрували сценки. Свято пройшло весело і радісно. А наприкінці свята усіх чекали солодощі.  Вихованці дитячих  садків протягом  дня були наповнені радісними емоціями . І діти і дорослі отримали задоволення від свята.