Дата: 02.04.2019 08:57

27 березня 2019 року в Бахмутському районному спортивно-оздоровчому комплексі «Доломітчик» відбувся ІІ етап (міський)  Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя». Захід проводився з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей до занять фізичною культурою та спортом. В заході приймали участь 3 команди: Сіверський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1; Сіверський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2; Сіверський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 3.

Переможцями заходу стала команда Сіверського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 3, яка зайняла І місце; ІІ місце зайняли Сіверський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 та Сіверський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 .

Відділ освіти виконкому Сіверської міської ради нагородив команди переможців грамотами, а міський голова  Василь Анатолійович Масюженко та  голова Бахмутської районної ради Євген Юрійович Пластун подарували командам переможцям солодкі призи (торти та солодкі напої).

Діти отримали задоволення від заходу, а особливо за солодкі призи.