Аква – квест «Вода – водиця, вода – чарівниця» в ЗДО №1 «Сонечко» Сіверської міської ради

Дата: 22.03.2019 13:02

Аква – квест «Вода – водиця, вода – чарівниця»

в ЗДО №1 «Сонечко» Сіверської міської ради

Логопед ЗДО №1 «Сонечко» Сіверської міської ради  Шажко Ярослава Сергіївна провела  22.03.19 логопедичний Аква-квест «Вода – водиця, вода – чарівниця»  до Міжнародного дня водних ресурсів.  Основною перевагою аква-квесту вважає логопед в тому, що така форма організації навчання ненав’язлива, в ігровому, цікавому вигляді сприяє активізації мовленнєвих, пізнавальних і розумових процесів учасників. За допомогою такої гри можна досягти освітньої мети: реалізувати проектну та ігрову діяльність, ознайомити з новою інформацією, закріпити набуті знання, відпрацювати на практиці вміння дітей за корекційними завданнями. Крім того, змагальна діяльність навчає дітей взаємодіяти в колективі однолітків, підвищує атмосферу згуртованості і дружби, розвиває самостійність, активність та ініціативність.
      Діти дошкільного віку із великим задоволенням беруть участь у квестах.  Квест стає відмінною можливістю для педагога і дітей цікаво та оригінально організувати життя в дитячому саду. Квест зі своїми безмежними можливостями надає неоціненну допомогу вчителеві-логопеду урізноманітнює навчально-виховний корекційний процес, робить його незвичайним, яскравим, цікавим, веселим, ігровим.