КОНКУРС щодо закупівлі квартир та житлових будинків.

Дата: 18.03.2019 10:08

СІВЕРСЬКА МІСЬКА РАДА

(об’єднана територіальна громада)

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на території громади, щодо закупівлі квартир та житлових будинків на вторинному ринку, для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

У конкурсі можуть брати участь тільки фізичні особи – власники житла або їх довіренні особи, уповноважені на те у встановленому законом порядку.

Учасники, які бажають запропонувати житло для продажу на конкурсній основі, повинні надати документи до Сіверської міської ради, Бахмутського району, Донецької області.

Місце проведення конкурсу за адресою: 84522 Донецька область, Бахмутський район, м. Сіверськ, вул. Центральна, буд. 8.

З вимогами до житла та умовами конкурсу, порядком надання документів на конкурс можна ознайомитись в робочі дні за адресою: Донецька область, Бахмутський район, м. Сіверськ, вул. Центральна, буд. 8 або за тел.: 066-844-72-87, 066-621-39-71.