Святковий  березень  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради

7 березня  2019 року,  напередодні  Міжнародного  жіночого  дня та  Масляної, в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  відбулося  святкове  заняття  клубу  «Господарочка»  «Університету ІІІ  покоління».

В  цей  день  «студенти  університету»   пригадали  історію  походження  свята  8  Березня  та  традиції  й  звичаї  святкування  Масляної. Для  відвідувачів  денного  перебування  була  організована  виставка  творчих  робіт  Н.І. Шипунової  на  тему  «Вчила  мене  мати  вишивати». Присутні  взяли  активну  участь  у  жартівливих  іграх  та  вікторинах, читали  вірші, присвячені  жінкам, в  тому  числі  й  авторські, переглянули  цікаві  відеокліпи, пов’язані  з  жіночим  святом  та  Масляною, позмагалися  в  пісенному  конкурсі  «Итак, она  звалась…»  та  з  задоволенням  і  насолодою  пригостилися  духмяним  травяним  чаєм  зі  смачними  млинцями. Наприкінці  свята  всі  «студентки»  отримали  від  адміністрації  територіального  центру  солодкі  святкові  подарунки.