Шановні керівники підприємств!

Міська рада повідомляє, що  4-7 вересня 2019 року в Ризі, Латвія, відбудеться 24-та щорічна Міжнародна продовольча виставка «Riga Food 2019».

Основні галузеві напрямки виставки:

1. Продовольство (широкий спектр)
  2. Напої (алкогольні/безалкогольні)
  3. Харчова переробка (послуги, технології)
  4. Упаковка (технології)
  5. Обладнання і сервіси громадського харчування
  6. Профільна робота готелів
  7. Мережевий роздріб, магазини (збут, реалізація).

Мета виставки – представити максимально широкий спектр харчової продукції України, і надати таким чином українському бізнесу нові можливості співпраці з Латвією та іншими країнами Європи.

Умови участі у виставці: площа стенду кожної української компанії становитиме орієнтовно 6 м². Зверніть увагу, що вартість площі оплачується за рахунок спонсорських коштів латвійської сторони. Інформація щодо вартості обладнання, додаткових послуг на виставці буде надаватись українській компанії після попереднього підтвердження участі.

Запрошуємо взяти участь у виставці як експонентів або відвідувачів і, в разі зацікавленості, не пізніше 29 березня 2019 року надіслати попереднє підтвердження участі, заповнивши анкету.

Контактна особа Куцева Світлана Геннадіївна,    тел. (044) 536 96 42,

e-mail: ved3@uspp.org.ua та відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій виконкому міської ради (050 934 60 71).