Всеукраїнське заняття доброти для дітей старшого дошкільного віку «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» ЗДО № 4 «Червона гвоздика»

Дата: 04.03.2019 08:20

1 березня 2019 року в ЗДО № 4 «Червона гвоздика» Сіверської міської ради  проведено Всеукраїнське заняття доброти для дітей старшого дошкільного віку «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Вихователь Ягірська М.В. використала конспект інтерактивного тематичного заняття для старшої групи на тему «Тварини – наші друзі» із мультимедійною презентацією, розроблений спеціалістами БО «БФ «Щаслива лапа». Під час заняття ознайомила дітей з професіями людей, які доглядають тварин (ветеринар, кінолог); закріпила знання про особливості догляду за котами та собаками, умови їх існування; сформувала навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці; розвила пізнавальну активність, уяву, логічне мислення; поповнила словниковий запас дітей словами: адресник, притулок для тварин, кінолог, ветеринар, ветеринарна клініка; виховала чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин.

Заняття пройшло у дружній атмосфері.Сподіваємось, що діти будуть піклуватись про домашніх улюбленців і ніколи не будуть ображати тваринок.

Дякуємо Благодійному фонду «Щаслива лапа» за можливість взяти участь у заході та за надані методичні матеріали.