27.02.2019 о 10-00 в приміщенні Сіверської міської ради відбулося знайомство Голови районної державної адміністрації – Дресвяннікова Дмитра Олександровича з жителями  Сіверської об’єднаної територіальної громади.

Були присутні керівники підприємств, установ, організацій, розташованих на території Сіверської міської ради, депутати Бахмутської районної ради та жителі громади.

Обговорювались такі проблемні питання:

• необхідність ремонту автомобільних доріг загального користування районного (м.Сіверськ – с.Свято –Покровське – с.Різниківка та м. Сіверськ – с. Серебрянка) і обласного (м. Сіверськ – с. Дронівка) значення;
  • закінчення ремонту в Сіверському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2;
  • питання, пов’язані з капітальним ремонтом житлових будинків;
  • щодо подальшої роботи Сіверської міської лікарні, про що Дресвянніков Д.О. пояснив, що без районної влади лікарню ніхто не закриє, а в їх плани це не входить.

Після робочої зустрічі голова райдержадміністрації Дресвянніков Д.О.,  голова Сіверської об’єднаної територіальної громади  Масюженко В.А. та  директор Череповська Л.І. відвідали  Сіверський заклад загальної середньої освіти  І- ІІІ ступенів №2.