Відчуття щастя і романтики

Дата: 18.02.2019 08:50

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У Сіверському ЗЗСО № 1  у цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні можна приділити більше уваги одне одному, потурбуватися про близьких та друзів…

Рано-ранесенько почала працювати  святкова пошта, яка  була переповнена валентинками. Учнівське самоврядування організувало святкову фотозону для учнів та вчителів закладу.

Старшокласники закладу  взяли участь у конкурсі,  присвяченому до Дня закоханих, який був проведений у Центрі Культури нашого міста. Наша пара, яка була в образі містера та місіс Сміт подарувала всім присутнім багато гарних емоцій. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.