Дата: 04.02.2019 16:11

Акцію «Важко птахам зимувати, будемо їм допомагати» провели педагоги і діти ЗДО №1 «Сонечко» Сіверської міської ради.

Вихователями проведені бесіди «Птахи – наші друзі!» з метою націлити дітей на необхідність допомоги птахам взимку. Заохотити до виготовлення і вивішування годівниць, підкормки і спостереження. Сприяти розвитку таких моральних якостей як інтерес і любов до живої природи, співчуття кожній пташині  взимку. Виховувати творчі здібності, відповідальність за доручену справу, ініціативність.

Активну участь у акції взяли батьки вихованців. Їхніми руками було виготовлено годівниці: дерев’яні годівниці-будиночки, годівниці з пластикових пляшок.

Діти нашого садочку приділяють  увагу охороні птахів, підгодовують у зимовий період, тож не будьмо байдужі і ми до друзів наших менших, роз’яснюймо дітям, яке велике значення мають птахи. Адже наші пернаті друзі заслуговують на те, щоб ми постійно дбали про них!!!