Шановні мешканці міста

Дата: 28.01.2019 10:45

Шановні мешканці міста

Тих, хто цікавиться екологією., а також представників  громадських організацій чекають на безкоштовних дводенних тренінгах в м. Краматорськ-2-3 лютого .2019 р.

Учасникам розкажуть про ефективні екологічні ініціативи , а на практичних заняттях запропонують створити власні проекти. Ці проекти не тільки зроблять довкілля чистішим і принесуть реальну економічну вигоду, а й стануть приводом для громади об’єднатися. Запустивши корисний для всіх екопроект, городяни можуть навчитися взаємодіяти з владою , з бізнесом , один з одним. І потім – впливати на те , що відбувається на вулиці, в районі, в місті. А організатори тренінгів допоможуть в реалізації проектів.

Щоб потрапити на тренінги, потрібно зареєструватися за посиланням https//docs.google.com/forms/d/e/