ТВОРИ  ДОБРО – ВОНО  ВІДГУКНЕТЬСЯ

Наче  тільки  вчора  мешканці  Сіверської  ОТГ  шукали  порятунку  від  літньої  спеки, а  уже  сьогодні  сніг  застелив  землю  білим  килимом. Все  частіше  віє  холодний  вітер  та  тріщить  мороз. Для деяких  мешканців  Сіверської  громади осінньо-зимовий  період  стає  важким  на  їх  долю  випробувальним  періодом. Особливо  для  тих, хто  перебуває  у  складних життєвих  обставинах  і  потребує  матеріальної  допомоги. Це одинокі  та  одиноко  проживаючі  особи  похилого  віку, люди  з  інвалідністю.

Працівники  Терцентру  Сіверської  міської  ради, які  працюють  під  гаслом: «Твори  добро – воно  відгукнеться», не  залишилися  байдужими  до  проблем  громадян, які  потребують  допомоги  у  важкий  для  них  осінньо-зимовий  період. З  листопада  місяця  розпочалася  робота  з  обстеження  життєвих  умов  отримувачів  соціальних  послуг  з  метою  виявлення  нужденних  у  матеріальній  допомозі – продуктах  харчування, теплих  речах  та ін.

До  участі  у  наданні  допомоги  виявленим  особам  запросили  фізичних  осіб  підприємців  міста  Сіверська  В.І. Шепілова, А.В. Скорика, О.А. Руденко, І.Є. Коваленко. Тієї ж  миті  всі  вони відгукнулися  на  клопотання Терцентру, за  що  їм  щиро  вдячні  і  працівники  установи, і  мешканці  Сіверської  ОТГ, які  одержали  безкоштовні  продуктові  набори. За  їх  милосердя  і  доброту – низький  уклін. Працівники  територіального  центру  мають  надію, що  благодійну  акцію  «Твори  добро – воно  відгукнеться»  підтримають  і  інші  підприємці, фермери  і  просто  звичайні  мешканці  Сіверської  громади. Ті, хто  небайдужий  до  чужої  біди, кому  є  чим  поділитися  з  нужденними.

Вирішуючи  проблему  матеріальної  допомоги  в  осінньо-зимовий  період, Терцентр  Сіверської  міської  ради  налагодив  зв’язки  з  волонтерською  організацією  «Бахмут  Український». Волонтери  із  задоволенням  надали  для  нужденних  осіб  громади  одяг,  в  тому  числі  і  теплий,  постільну  білизну, пледи, за  що  їм  також  щиро  вдячні. Дай  Бог, щоб  їх  добро  повернулося  їм  сторицею.

Увага! Територіальний  центр  Сіверської  міської  ради  запрошує  всіх  небайдужих  до  чужої  біди  взяти  участь  у  акції  «Твори  добро – воно  відгукнеться», яка  проводиться  в  період  з  листопада  2018  по  квітень  2019  року. Продукти  харчування, теплі  речі, дрова  та  ін.  – в  цьому  сьогодні  мають  потребу  одинокі  та  одиноко проживаючі  громадяни  похилого віку  та  люди  з  інвалідністю. Якщо  у  Вас  є  можливість  допомогти  їм, звертайтеся  до  Терцентру  Сіверської  міської  ради  за адресою: м. Сіверськ, вул. Північна, 2.  Вам  нададуть  координати  людей, які  очікують  на  допомогу,  або  передадуть  їм  Ваші  подарунки.