Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

З МЕТОЮ ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ 1932 – 1933 РОКІВ 23 ЛИСТОПАДА 2018 Р. В СІВЕРСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ № 3 ВІДБУЛИСЯ ТЕМАТИЧНІ ЗАХОДИ.

Пам’ять-нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано кривавим і чорним. Найтрагічнішою сторінкою історії нашого народу є голодомор 1932-1933 років.

У нашій школі було проведено ряд заходів, присвячених пам`яті жертв голодомору.

Оформлено виставку тематичної літератури у шкільній бібліотеці та стенд в фойє школи «Минуле стукає в наші серця».

Звертаючись до учнів школи, учні 7 класу закликали всіх зберегти пам'ять про трагічні сторінки історії нашої держави для майбутніх поколінь та запалити свічку пам'яті 24.11.2018 року о 16.00.

З учнями 8 класу було проведено круглий стіл «Голодомор 1932-1933. Ми пам'ятаємо», переглянули відео-спогади очевидців голодоморів, архівні матеріали того часу, та підготували виступи з даної тематики.

Вчителем з  Історії України були проведені тематичні уроки: «Голодомор та його наслідки для українського суспільства», «Правда про ті роки».

Хвилиною мовчання та горінням свічок наші учні вшанували пам'ять закатованих голодом жертв геноциду українського народу.