З метою вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років 23 листопада 2018 р. в Сіверській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 відбулися тематичні уроки.

Дата: 26.11.2018 08:07

З метою гідного вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років 23 листопада 2018 р. в Сіверській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  № 1   відбулися тематичні уроки, виховні години, виставка літератури. Пам’ять завжди залишається з нами. Тому сьогодні ми згадуємо усіх тих, хто страждав і помер під час Голодомору.
      Для учнів 6-х -7-х класів був проведений урок  історичної пам’яті «Трагічна сторінка історії», діти подивились короткометражні фільми та кадри хроніки, вшанували пам’ять жертв Голодоморів 1921-23, 1932-33 та 1946-47 р.р. хвилиною мовчання та запалили Свічу Пам’яті.