В дошкільному навчальному закладі №2 «Світлячок» 21 листопада в День Гідності та Свободи були проведені тематичні заняття з патріотичного спрямування «Я маленький українець і цим пишаюсь»,

Дата: 21.11.2018 15:54

В дошкільному навчальному закладі  №2 «Світлячок» 21 листопада в День Гідності та Свободи були  проведені тематичні заняття з патріотичного спрямування «Я маленький українець і цим пишаюсь», інтегроване заняття «Країна щасливих дітей». Педагоги приділили увагу проблемі формування моральних почуттів із усвідомлення єдності України. Учили дітей бачити і відчувати, розуміти і переживати всім серцем, шанобливо ставитися до оточуючих та спільних цінностей українського народу, українського козацтва.

Також в цей день в гості до дітей завітали  учасники АТО – представники служби порятунку нашого міста, які з радістю та задоволенням приймали участь у тематичному святі: розглянули виставку дитячих робіт, слухали вірші, ділилися своїми враженнями та переживаннями. На згадку про свято діти подарували роботи , виконані власноруч,  жовто-блакитні смужки - обереги  та багато гарних побажань.