Сіверська міська громада
Бахмутський район, Донецька область

День перiодики. Сіверська бібліотека для дiтей.

До Сіверської  бібліотеки для дiтей надходить чимало періодичних видань, на які виділяє кошти Сіверська міська рада. 14 листопада у бібліотеці був проведений день періодики «Щоб усе всі знали, є газети і журнали». Подорожуючи по сторінках журналів «Яблунька», «Кузя», «Велика дитяча газета», «Пiзнайко», «Умiйко» "Веселi саморобки" діти дізналися багато цікавих та захоплюючих розповідей, а також вiдгадали забавнi загадки та кросворди,  пограли в настольнi iгри якi мiстять журнали. Саме така інформація допомагає у навчанні, поповнює знання, виховує логічне  мислення.
Основною метою популяризації періодичних видань  є надання інформаційної допомоги користувачам бібліотеки у задоволенні їхніх потреб через газети та журнали, формування художнього смаку, культури читання. Запрошую всіх бажаючих відвідати Сіверську  бібліотеку  для дiтей і ознайомитися новинками періодики!