День перiодики. Сіверська бібліотека для дiтей.

Дата: 19.11.2018 08:20

До Сіверської  бібліотеки для дiтей надходить чимало періодичних видань, на які виділяє кошти Сіверська міська рада. 14 листопада у бібліотеці був проведений день періодики «Щоб усе всі знали, є газети і журнали». Подорожуючи по сторінках журналів «Яблунька», «Кузя», «Велика дитяча газета», «Пiзнайко», «Умiйко» "Веселi саморобки" діти дізналися багато цікавих та захоплюючих розповідей, а також вiдгадали забавнi загадки та кросворди,  пограли в настольнi iгри якi мiстять журнали. Саме така інформація допомагає у навчанні, поповнює знання, виховує логічне  мислення.
Основною метою популяризації періодичних видань  є надання інформаційної допомоги користувачам бібліотеки у задоволенні їхніх потреб через газети та журнали, формування художнього смаку, культури читання. Запрошую всіх бажаючих відвідати Сіверську  бібліотеку  для дiтей і ознайомитися новинками періодики!