В  ТЕРЦЕНТРІ  СІВЕРСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ  ВІДЗНАЧИЛИ

МІЖНАРОДНИЙ  ДЕНЬ  ГРОМАДЯН  ПОХИЛОГО  ВІКУ

Щоб  віддати  данину  поваги  та  пошани  до людей  похилого  віку, які  мешкають  на  території  Сіверської  ОТГ, та  гідно  відзначити  Міжнародний  день  громадян  похилого  віку, з  24  вересня  по  1  жовтня  2018  року  в  Терцентрі  Сіверської  міської  ради  проведено  Тиждень  людини  похилого  віку.

В  ході  Тижня  працівниками  установи  за  участю  отримувачів  соціальних  послуг  територіального  центру проведено  ряд  цікавих  та  одночасно  корисних  заходів. Протягом  тижня  працювала  виставка  творчих  робіт  людей  похилого  віку  «Своїми  руками  творимо  дива»,  на  якій  були  представлені  вишиті  та в’язані  вироби, статуетки, виготовлені  із  солі,  Н.Р.  Присяжнюк, Р.Г. Семенової,  Р.Н. Косьяненко, О.І. Яковенко, О.І. Копилова, Н.І. Шипунової. Всі  бажаючі  отримали  відповіді  на  свої  запитання  в  ході  індивідуальних  консультацій  у психолога, юриста  та  спеціаліста  з  працевлаштування -  представників громадського  центру  допомоги  населенню  з  міста  Бахмут. Про  технологію  гаптування  стрічками  та  вишивання  бісером  розповіла  на  майстер-класі  «Сорочку  мати  вишила  мені…»  Н.І. Шипунова. Її  доповнили  Р.Г. Семенова,  яка  розповіла  про   вишивання  нитками, та  Р.Н.  Косьяненко  – про  в’язання  гачком  та  спицями. Традиційно,  у  четвер,  відбулося  чергове  засідання  «Університету  ІІІ  покоління». В  ході  заняття  факультету  «Літературно-творча  вітальня»  присутні  «студенти»  та  їх  «педагоги»  довели, що  в  кожному  віці  є  прекрасні  моменти.

1  жовтня  2018  року  отримувачі  соціальних  послуг  відділення денного  перебування  відвідали  урочисту  зустріч, яка  була  організована    представниками  міської  влади. Переглянули  чудову  концертну  програму, організовану  силами  Центру  культури  та  районного  Центру  дитячої  та  юнацької  творчості. Побували  на  фуршеті, який  подарували  для  людей  поважного   віку  голова  Бахмутської  райради  та  Сіверський  міський  голова.

В  цей  же  день  соціальні  робітники  відвідали  та  привітали  зі  святом  людей  похилого  віку, які  обслуговуються  у  відділенні  соціальної  допомоги  вдома, принесли  гостинці, подарували  квіти.  Приємним  сюрпризом  для  них  стали  продуктові  пакети, які  Терцентру допомогли  придбати    голова  Бахмутської  районної  ради  Є.Ю. Пластун  та  Сіверський  міський  голова  В.А. Масюженко.

Всі, хто  взяв  участь  в  організації  Тижня  людини  похилого  віку,  прийміть  нашу  щиру  подяку.