«Осінній вернісаж» розпочав роботу факультету музично-літературної вітальні в Сіверському терцентрі.

Дата: 10.09.2018 12:04

«Осінній  вернісаж»  розпочав  роботу
факультету  музично-літературної  вітальні
в   Сіверському  терцентрі

6 вересня  2018 року, згідно  з  планом  роботи  «Університету  ІІІ  покоління»  відділення  денного  перебування  Терцентру  Сіверської  міської  ради,  відбулося  перше  засідання  факультету  «Музично-літературної  вітальні».

«Осінній  вернісаж»  зібрав  любителів  природи  та  прекрасного. За  чашкою  духмяного  чаю  присутні  вели  розмову  про  чарівницю-осінь, яка  своїми  чудовими  пейзажами  надихає  людей  на  творчість. В  теплій  дружній  атмосфері  прозвучали  поетичні  рядки  про  осінню  пору  року. Присутні читали  і  власні  вірші. Із  задоволенням  переглянули  презентацію на  тему  «Осінь  в  картинах  відомих  художників». Отримали  багато  корисної  інформації:  психологічні  поради  щодо профілактики  осінньої  хандри та рецепти  приготування  простих  косметичних  масок, які  можна  зробити  в  цю  пору  року. Із  задоволенням  переглянули  фотопрезентацію  «Осінні  пейзажі  рідного  міста», авторка  якої  також  завітала  до  музично-літературної  вітальні.   Музична  канва  заходу, яка  складалася  з  класичних  та  сучасних  мелодій  і  пісень,  створила  душевну  атмосферу  домашнього  затишку,  релаксу  та  відпочинку.

Дякуємо  всім, хто  завітав  на  гостини  до  музично-літературної  вітальні.   Чекаємо  на  нову  зустріч  з  Вами.