Конкурс серед батьків вихованців «Наші ніжки на незвичній доріжці» ДНЗ №2 "Світлячок"

Дата: 27.08.2018 14:57

Дитячий садок «Світлячок» приділяє багато уваги укріпленню здоров’я своїх вихованців. Цьому сприяють  фізкультурні заняття, рухливі ігри, загартування, фізкультхвилинки, рухливі паузи.

Загальновідомо, що при ходьбі босоніж на стопі активізується безліч точок, тонізуючих наш організм, знижується стомлюваність, підвищується імунітет. Тому у нашому садочку регулярно використовуються доріжки здоров’я.

А на початку серпня співробітники ДНЗ оголосили конкурс серед батьків вихованців  «Наші ніжки на незвичній доріжці», який був націлений на оновлення доріжок здоров’я.

Усі батьки прийняли активну участь у конкурсі.  Результатами праці залишилися задоволені і самі батьки, і колектив садочка , і найбільше - діти.