24 серпня країна святкує найголовніше державне свято – День Незалежності України. ДНЗ №2 «Світлячок»

Дата: 27.08.2018 11:11

На білому світі є різні країни,
Де ріки, ліси і лани.
Та тільки одна на землі Україна,
А ми - її доньки й сини.
Усюди є небо, і зорі скрізь сяють,
І квіти усюди ростуть.
Та тільки одну Батьківщину ми маєм,
Її Україною звуть!

ДНЗ №2 «Світлячок» не став виключенням. І напередодні, 23 серпня, вихованці садочка радо вітали країну з днем народження

Старші дошкільники розповіли про державні символи України, привітали  рідну державу віршами та малюнками.

Радо зустріли вихованці гостю свята – запальну дівчинку Оксану , яка разом з дітьми танцювала, грала у народні ігри, співала пісні.

З дітьми молодшої групи гостя грала у найулюбленішу малюками народну гру «Ой, у полі льон,а у лузі мак», старші діти показали свою кмітливість  та знання українських звичаїв під час веселих конкурсів. Діти із запалом грали у рухливі ігри і  довго не хотіли відпускати веселу українку. А та, у свою чергу, пригостила маленьких українців солодкими подарунками.

Ще довго ,після закінчення свята, діти танцювали під сучасні українські пісні, голосно підспівували і не хотіли розходитись.