Тиждень фізкультури - ДНЗ «Червона гвоздика»

Дата: 31.07.2018 10:46

В оздоровчий період  з 23.07.2018р. по 27.07.2018р. в ДНЗ № 4 «Червона гвоздика» Сіверської міської ради проводився тиждень фізкультури під девізом : «Спорт  заради  розвитку!».

Мета: зміцнювати фізичне здоров'я дітей , удосконалювати рухові навички дітей, закріплювати й удосконалювати основні рухи, формувати у дітей потребу бути здоровим.

Протягом тижня проводився ряд фізкультурно-оздоровчих заходів з використанням сучасних здоров'язбережувальних технологій. Педагоги закладу формували стійкий інтерес дітей до занять фізичними вправами та дотримання основ здорового способу життя. Вдало розвивали витривалість, прудкість, спритність, прагнення до перемоги і впевненість у своїх силах. Виховували інтерес до фізкультури та спорту,  вчили не тільки отримувати радість від своїх результатів, але і долати розчарування при програванні. Увесь тиждень був насичений позитивними емоціями та гарним настроєм.