Патріотично-правова ігротека на честь відзначення Дня Конституції України - ДНЗ "Сонечко"

Дата: 26.06.2018 20:22

З нагоди святкування і відзначення Дня Конституції України 26.06.2018 р. в дошкільному навчальному закладі №1  “Сонечко” Сіверської міської ради малята прийняли участь у патріотично-правовій ігротеці, де перевірили свої уявлення про державу,  її устрій в дидактично-розвивальних іграх “Подорожуємо Україною”,“Пам’ятай і знай свої права”, “Символіка України”, познайомилися з поняттям “Конституція України”, створили  малюнки,аплікації, вироби з пластиліну, в яких відтворили свої почуття поваги до головного Закону України. Вихователями проведена бесіда «Конституція України – гарант захисту прав людини».

І як приємно усвідомлювати, що малюки щиро пишаються цим гордим званням - “українець”!