Оздоровлення дітей - ДНЗ №2 «Світлячок»

Дата: 26.06.2018 20:09

Найкращий час для оздоровлення дітей – це літо. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм дітей та зміцнюють їхнє здоров’я.

Тому вихователі дошкільного навчального закладу №2 «Світлячок» використовують усі можливості природного середовища. Заняття влаштовують у куточках відпочинку, на травичці. Діяльність дошкільного навчального закладу у літній період спрямовується на організацію змістовного різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього відпочинку, закріплення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через види дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, художньої . Основним пунктом в режимі дня є виконання комплексу фізкультурно-оздоровчих заходів: щоденна ранкова гімнастика та гімнастка після сну, фізкультурні заняття, прогулянки, розваги, спортивні свята. Влітку вихованці приймають повітряні ванни, сонячні ванни і загартування водою. Це доставляє дуже багато задоволення дітям та викликає масу позитивних емоцій.