Відкриття спортивного майданчика в м.Сіверськ

Дата: 16.06.2018 15:03

13 червня  2018 р. в м.Сіверськ  був відкритий спортивний - ігровий майданчик в рамках реалізації міні – проекту «Улюблений парк».

За допомогою фінансування міні – проекту Бахмутською районною ради, залучення ГО « Чарівні руни», при активній участі ініціативної групи та жителів м.Сіверська з успіхом був реалізований вищевказаний  проект.

Допомогу в реалізації даного проекту надали насамперед – Сіверський міський голова – Василь Анатолійович Масюженко, - голова Бахмутської районної ради – Євген Юрійович Пластун,  депутат Сіверської міської ради – Людмила Петрівна Бабенко,  Юлія Володимирівна Тимчак -  громадська організація «Чарівні руни»,  Журавльов Андрій Володимирович – голова фермерського господарства «Журавушка».  Свій особистий вклад в даний проект вклали приватні підприємці нашого міста, а саме:  Ганна Дмитрієва,

Юлія Савченко, Людмила Ніколаєва, Раїса Демкова,  Віталій Кравченко.

Відкриття майданчика принесло велике задоволення як дітям так і дорослим. На  святі були присутні Сіверський  міський голова – Василь Анатолійович Масюженко, голова Бахмутської районної ради Євген Юрійович Пластун, керівник ГО « Чарівні руни» Юлія Тимчак.

Сіверський міський Центр культури підготував та  провів святкову концертну програма . На святі лунали  дитячі пісні, ігри, веселі розваги. Діти гойдалися на гойдалках, спускалися з гірок, каталися на каруселях. Громадська організація « Чарівні  руни» надала можливість пострибати на батуті, покататися на героскутерах та подарували всім дітям гелеві різнокольорові кульки. Від міського голови діти отримали солодкі подарунки, які принесли неперевершені задоволення всім дітям. На протязі свята лунав веселий дитячий сміх, панував гарний настрій, який згуртував дорослих і дітей.