Фото без опису 


Діти – це наше майбутнє.

Наш обов’язок зробити їх щасливими.

Світ барвистий, веселковий

Різно-різно кольоровий,

Мов народжений красою,

Наче скроплений росою,

В чистих барвах, як обнова, -

Вся планета кольорова.

І на цій планеті діти

В мирі й дружбі хочуть жити.

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни         

Сьогодні площа  в Сіверську майоріла дітлахами різної вікової категорії. Адже саме цього дня, 1 червня, Україна і весь світ святкує Міжнародний день захисту дітей. Тож на дорослих з дітьми чекав святковий концерт за участі дитячих творчих колективів, конкурс малюнку на асфальті та майстер-класи.

Немає нічого світлішого, щирішого і дорожчого у світі, ніж щасливі дитячі усмішки. 
У Міжнародний день захисту дітей наша Сіверська громада святкувала його з особливим ентузіазмом та охотою, свято цього року відбувалось із концертом і спортивними дитячими змаганнями. Юні артисти були дуже старанними і талановитими, свято вдалося веселим і яскравим, а у змаганнях, як завжди, перемогла дружба. Неймовірне задоволення  дітлахам принесли ляльки–гіганти, які розважали все свято нашу малечу.
За доброю традицією роздавали діткам улюблені солодощі: морозиво,  випічку та солодкі напої,  надувні кульки для гарного настрою і найщиріші привітання  з Днем захисту дітей. 

Обдарованим дітям, Сіверський міський голова Масюженко В.А. та голова Бахмутської районної ради Пластун Е.Ю.  вручили  грамоти з грошовою нагородою
Діти - це наше майбутнє, треба пам'ятати, що ми маємо виховати гідне нове покоління...

ПЕРЕЙТИ ДО ГАЛЕРЕЇ