Всесвітній день охорони навколишнього середовища - Сіверська бібліотека для дітей

Дата: 12.06.2018 21:35

5 червня Всесвітній день охорони навколишнього середовища був заснований згідно з резолюцією, прийнятою в червні 1972 року на Стокгольмській конференції з проблем навколишнього середовища. В цей день Сіверська бібліотека радо приймала Сіверський ДНЗ «Світлячок» та літній оздоровчий табір Сіверської ЗОШ №3. Тематична виставка «Збережемо довкілля» пізнавальні ігри вчили дітей дбайливо відноситись до природи та всього живого, що оточує нас. На великому екрані діти дивились мультфільми, які закріпили знання правил збереження навколишнього середовища. Святкування цього Дня розраховане на те, щоб пробудити в кожній людині бажання сприяти охороні навколишнього середовища.