«Парад вишиванок» - ДНЗ № 4 «Червона гвоздика»

Дата: 21.05.2018 18:57

17 травня 2018р. в рамках національно-патріотичного виховання в  дошкільному навчальному закладі  № 4 «Червона гвоздика» Сіверської міської ради відбувся «Парад вишиванок», що пройшов під девізом «Вишиванка –  дзеркало народної душі».

Свято об’єднало тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пишається та поважає багаті традиції українського народу. Розмаїттям фарб зацвів дитячий садок! Адже малюки, одягнувши вишиванки, почувались причетними до прадавнього коріння українського народу. Яскраві  костюми створили  святковий,  піднесений  настрій  у  дітей.  Такий      настрій  залишає  глибокий  слід  у  дитячих  серденьках і  є  запорукою  пробудження патріотичних  почуттів.