День матері - ДНЗ №2 «Світлячок»

Дата: 16.05.2018 10:46

13 травня  українці відзначають день найдорожчої у житті людини – мами.  Безумовно, День матері - це одне з самих зворушливих  і найгарніших свят. Тому працівники та діти дитячого садочка №2 «Світлячок» Сіверської міської ради з задоволенням та інтересом провели передсвятковий  день. Діти дарували матусям  листівки та вироби, зроблені своїми руками, присвячували їм вірші, співали пісні, інсценували казки. Також у матусь  була змога прийняти участь у занятті з логопедом. Цікавою та оригінальною  виявилася виставка дитячих малюнків «У світі усе починається з мами». Також дуже яскравими та милими були подарунки, які «діти купувать не стали – зробили їх своїми руками».